24 oktober enduro Vorden

OTR-ritten, enduro's, crosswedstijden, roadbookritten, reizen, enz.

Moderator: ghulst

Plaats reactie
erwindob
Berichten: 1299
Lid geworden op: za jul 26, 2003 11:57
Locatie: Holland

Dat was een mooie route vandaag. Bij de start had iemand het over alleen maar maisland, maar dat was zeker niet waar. Alleen de proeven waren uitsluitend mais- en grasland maar de rest van de route zaten lekker veel bospaadjes in.

Mijn score in de noppenforumcompetitie gaat vandaag wel drastisch kelderen :cry:
2e ronde 1e proef had ik m'n stuur ineens bijna los in m'n handen. 1 van de 2 bouten waarmee stuurhouder aan kroonplaat zit afgebroken.....
Nou ja, had veel erger kunnen aflopen. Ergens op straat bij een kruispunt of zo. Ik ben er nu zonder omvallen mee weggekomen.

Bij het ophalen van de spullen op TC2 was Sanne ook niet meer doorgekomen? Wat is er met jou gebeurd Sanne?
#777 - Mijn fotoboekenplank
Herr DRénérZéele
Berichten: 336
Lid geworden op: wo apr 29, 2009 20:59

Ja, vroeg ik me ook af, toch geen technische mankementen erfenis van Bergeijk?
henk-v
Berichten: 1722
Lid geworden op: di aug 20, 2002 19:52
Locatie: enspijk
Contacteer:

ik denk dat ik straks alleen maar hoef te selecteren op het aantal starts
Heb je nog steeds een goede score :lol:
Herr DRénérZéele
Berichten: 336
Lid geworden op: wo apr 29, 2009 20:59

Meedoen is belangrijker dan winnen......? :lol:
Gebruikersavatar
wheely34
Berichten: 117
Lid geworden op: zo jan 21, 2007 20:08
Locatie: kaatsheuvel

Heb ze tot nu toe allemaal nog uitgereden :lol: Maar de tijd vandaag is nog niet zeker heb een minuut voor geluid gekregen maar omdat het regende telde deze weer niet vandaar dat ik nu met 54 min toch 7e ben geworden maar dit zou eigenlijk 53 min moeten zijn, :oops:
go faster on a ktm 500 exc nv 40 836
erwindob
Berichten: 1299
Lid geworden op: za jul 26, 2003 11:57
Locatie: Holland

wheely34 schreef:Heb ze tot nu toe allemaal nog uitgereden :lol: Maar de tijd vandaag is nog niet zeker heb een minuut voor geluid gekregen maar omdat het regende telde deze weer niet vandaar dat ik nu met 54 min toch 7e ben geworden maar dit zou eigenlijk 53 min moeten zijn, :oops:
hier snap ik helemaal niks van.....

Straftijd voor teveel geluid? Maar dan niet als het regent... :?:
#777 - Mijn fotoboekenplank
Gebruikersavatar
wheely34
Berichten: 117
Lid geworden op: zo jan 21, 2007 20:08
Locatie: kaatsheuvel

Heb na de wedstrijd een geluidsmeting moeten ondergaan ivm geluid.Maar als het regent wat het geval was tijdens de meeting dan is de meeting schijnbaar niet meer geldig. :oops:
go faster on a ktm 500 exc nv 40 836
Gebruikersavatar
Sanne
Berichten: 640
Lid geworden op: za dec 13, 2003 12:18
Locatie: Alkmaar
Contacteer:

erwindob schreef:Dat was een mooie route vandaag. Bij de start had iemand het over alleen maar maisland, maar dat was zeker niet waar. Alleen de proeven waren uitsluitend mais- en grasland maar de rest van de route zaten lekker veel bospaadjes in.

Mijn score in de noppenforumcompetitie gaat vandaag wel drastisch kelderen :cry:
2e ronde 1e proef had ik m'n stuur ineens bijna los in m'n handen. 1 van de 2 bouten waarmee stuurhouder aan kroonplaat zit afgebroken.....
Nou ja, had veel erger kunnen aflopen. Ergens op straat bij een kruispunt of zo. Ik ben er nu zonder omvallen mee weggekomen.

Bij het ophalen van de spullen op TC2 was Sanne ook niet meer doorgekomen? Wat is er met jou gebeurd Sanne?
Ja ik schaam me kapot man! Ik ben vergeten de moer van de achteras vergeten vast te zetten en die ben ik verlorren met als gevolg de as eruit en ketting eraf. En een tywrap om het schroefdraad is niet voldoende om door te rijden. :oops: :oops:
Echt balen! Ik zat er heel lekker op de motor liep als een zonnetje en ik de kop zat het goed. De tijd zou me rond de 53 min. hebben opgeleverd.

Ik heb er van geleerd denk ik maar :?

Inderdaad de crosspoefen over mais maar de tussen stukken waren veel ook door het bos. Ik vond het gisteren super mooi! Lekkere tempratuur, net geen regen en niet alleen maar modder.

Volgende week Hellendoorn. Gaan we gewoon weer vlammen Erwin
:wink:

Toch vind ik de extreem tests erg leuk ook al bak ik er niks van. Wel jammer dat ze die er niet meer in hebben de laatste tijd.

Er was trouwens ook nog een leuk fiets crossbaantje waar we over gingen met hele korte steile bultjes, daarna kwam een modder put, stond ook een bordje "modder" bij. Dat was ook een leuk stukje
:P
# 442
schildertje
Berichten: 654
Lid geworden op: wo sep 27, 2006 20:52
Locatie: gelderland offroadland
Contacteer:

Die bultjes had Kees koolen afgelopen woensdag erin gemaakt achter zijn huis, zoonlief had er in traditie water in laten lopen.
Mijn enduro begon ietwat droevig :( op het podium bleek de accu al dood te zijn ondanks dat hij de hele week aan de druppellader had gehangen.
Afijn een kwartierje trappen en toen had ie zowaar genoeg vonkjes om injectie en bougie te activeren. Helpt niet als je dan tussen de junioren rijdt, je wilt tenslotte niet in de weg rijden nietwaar? En ja als je hem dan laat afslaan is het weer ff trappen pffff. duurde tot de eerste crossproef voordat ik weer een beetje ontspannen op de motor zat, echter bleef lastig met te weinig accuspanning. Na de 6e crossproef heb ik de pijp maar weer gegeven, mede door tamelijk pijnlijke knieen. ( tijd voor braces?) Na de spullen in de bus te hebben gezet, ben ik gaan helpen op de 3e crossproef en tot 18:30 bezig geweest om alle lint, stokken en dranghekken samen met ander vrijwilligers op te ruimen. Ook de brug over sloot op aanvoerroute naar proef was toen al opgeladen.
Ik ben toen naar huisgegaan, maar de andere diehards van "de Graafschaprijders"zijn nog ff doorgegaan om de spullen naar het clubhuis te brengen. Bulldozers en trekkers waren nog met licht op, de sporen van de proef op het maisland en tussen de bomen uit te wissen.
Wellaan, een lekker volle dag.
Welke vandaag nog doorgaat, want de route moet ook nog opgeruimd en geharkt worden, jaja, er mag niets meer te zien zijn voor evt. narijders en critici.
Er is vanaf maandag praktisch elke dag aan de enduro gewerkt, over de rest van de organisatie wil ik het maar niet hebben. Dus als er een pijltje verkeerd staat...... denk ff aan het werk wat er aan vooraf is gegaan. :wink:
Een beetje tempo mag, maarreh LIB he'
www.lib-enduro.nl
Gebruikersavatar
Sanne
Berichten: 640
Lid geworden op: za dec 13, 2003 12:18
Locatie: Alkmaar
Contacteer:

Hey ik sprak gisteren ook nog iemand die was uitgevallen omdat de accu van zijn BMW op was. Weten we meteen wat voor een nadelen er aan injectie hangen :lol:

Maar wel vervelend Schildertje! En natuurlijk gaat er veel werk vooraf en achteraf aan een enduro. De vrijwillegers hebben altijd een vette pluim verdient, de ene wat meer dan de andere maar toch.
Ze hadden er echt weer iets moois van gemaakt in Vorden! :!:
# 442
adje
Berichten: 3618
Lid geworden op: di nov 19, 2002 21:57
Locatie: brabant

Gelukkig werkt niet ieder merk met een accu voor de injectie :wink:
Rekluse Z-Start "don't get left behind"

www.adfransenmxparts.nl ( Rekluse import - verkoop en service )

Afbeelding Afbeelding

http://www.rekluse.com/
schildertje
Berichten: 654
Lid geworden op: wo sep 27, 2006 20:52
Locatie: gelderland offroadland
Contacteer:

:D Klopt adje, had ik een 2009 type gehad, had mijn 450 GG gewoontjes gestart.... :lol: ff sparen dan maar, of een tweetakt kopen :wink: natuurlijk.
Een beetje tempo mag, maarreh LIB he'
www.lib-enduro.nl
Plaats reactie