Sluit met een T-stuk een transparante benzineslang aan op de reserve-benzine-slang; voorkeur heeft de rechterwang-benzine-tank. Laat deze transparante slang naar voren lopen langs te tank omhoog. De benzine zal vervolgens net zo hoog gaan staan als het niveau in je tank.
Vervolgens alle benzine uit je tank laten lopen en vervolgens elke keer een liter benzine weer in de tank gooien. Bij elke liter zet je vervolgens een streepje op de tranparante slang. Bij 2 liter 2 streepjes, bij de 3 , 3 streepjes. Bij 5 streepjes kan je beter weer opnieuw beginnen

Om ervoor te zorgen dat er geen benzine uit klotst of eruit loopt als die op zijn kant ligt kan je op het eind nog zo'n benzine-slang-koppel-stuk erop aansluiten. Deze stoppen losgekoppeld de benzine. Als je het benzine niveau wilt bekijken moet je dit koppelstukje even indrukken zodat er lucht bij kan het het niveau gelijk wordt getrokken.
Verder is het ook verstandig nog even een benzine filter tussen de opening en de slang te zetten zodat er geen stof in je brandstof komt.
Volgens mij wel een aardig idee toch

