Wat ik nog erg moeilijk vind is dit soort jumps:

Als ik op een tafelberg oid afkom en ik zie zulke sporen dan verkramp ik direct en wordt ik angstig/zenuwachtig. Dit omdat ik denk dat ik de motorfiets mogelijk niet in de richting krijg (geen controle dus) zoals ik graag wil door de diepe sporen.
Op rechte stukken of bochten met zulke diepe sporen gaat het al stukken beter. Je leert met diepe sporen juist flink gas er op te houden en voorwiel licht maken. Maar met die instelling op een tafelberg of andere jump afkomen vind ik nog moeilijk. En al helemaal wanneer er zulke sporen in voor komen!
Resultaat: Te zacht over die jumps knallen en geen gevoel van controle hebben. Nu denk ik dat flink gas er op en niet nadenken de enige remidi is. Het spookt me nog te veel in het hoofd met wat er fout kan gaan, en dat maakt je te voorzichtig.
Misschien hebben jullie tips?.
Hoe ervaren (of hebben ervaren) jullie zulke dingen.