even een update van de remproblemen van mijn oudje. Kheb hem u 3 weken en heb nog geen 40 km kunnen rijden... (dat was de rit naar huis toen ik hem ophaalde

Hij pompte enorm bij het remmen, bij Dokter motoren in Ede hebben we de klauw uit elkaar gehaald (met een flinke moker wel te verstaan

Hij had er weinig vertrouwen in dat het (ook met een revisie) nog goed zou komen, daarom heb ik op de Duitse E-Bay een remklauw gekocht van een DR 750 uit 89. Ik ging er van uit dat deze hetzelfde zou zijn, maar helaas... het blijkt een andere klauw te zijn. Hij kan terug, zonde van de verzendkosten, of heeft hier iemand er belang bij?
Nu ben ik weer terug bij af, en zal ik toch aan de slag moeten met die oude dichtgekoekte vastgeroeste remklauw, óf ik kan doorzoeken naar een klauw die wél past. Uit '88 dus. Weet iemand van jullie een adresje, of heeft iemand een klauw liggen?
Een revisiesetje kan ook nog lastig worden, deze kan ik niet vinden op internet. Iemand ervaring met remklauwrevisie?