dag biggers, ik rijd in de laatste week van juli met de big richting Carcassonne. het is de bedoeling om via de Ardeche te rijden. tips zijn welkom zijn er nog biggers met reisplannen
dag leo, niks speciaals in carcassonne,m'n zus zit daar egens in de buurt en ga haar een bezoekje brengen via de ardeche. een weekje weg heen en terug. geintereseerd?
reisplannen
19-20-21 mei naar melderslo
Freitag, 1. bis Sonntag, 3. September 2006 Jahrestreffen der Big-Freunde in CH
juni 2006 naar een vlaming ? ( ja ik heb Leo gesproken )
yep! melderslo staat al genoteerd, de meeting in september weet ik ni zeker, rijden jullie met de big tot ginder of gaat die op de trailer?
en nog iets,heeft er iemand zin om in juni een weekendje in de ardennen achter de everzwijnen te vlammen? de streek rond Bohan ken ik vrij goed. iemand heeft me wel aangeraden om "BIG ONLY" te vermelden!
een CAMP,GASTRO,BIG weekendje dus. datum valt nog te bespreken,in juni kan ik vrij flexibel zijn. liefhebbers??
gegroet biggers, ik denk dat ik m'n reisplannen ga wijzigen. " jeewee " heeft hier iets gemeld over onverharde alpenpassen op de grens frankrijk/ italie . z'n verhaal en foto's bekeken op z'n site en k'heb beslist om met de big in de laatste week van juli (als het weder goe is) naar ginds te rijden. heb ook de site van big mike bekeken. ervaringen,tips zijn welkom. grtn,big 67
Als je meer info over die hoek wilt hebben kan je hier ook kijken; http://www.toureninfo.de/frameseite.htm
(bijvoorbeeld; hauptregion west, links van turijn)
BOB, als je 8 jaar sport tours gereden hebt dan ben je zeker geen groentje hé! ik denk dat je je gewoon moet aanpassen.
Als je naar de meeting zou komen kunnen we het erover hebben,t'zou leuker zijn om die alpentrip te maken met 2 BIG's.