
Of zijn die zadels ook te koop de zachtere variant met een antislip profiel???
Of misschien heeft een van jullie nog een (zachter) zadel liggen het gaat hier om een zadel van een KTM 520SX van 2002.
Mvg joop
Moderator: ghulst
Sjokske, getrapte zadels op een crosser/enduroSjokske schreef:Sinds kort zijn er ook getrapte zadels op de markt (achterste deel verhoogd). Glij je minder gemakkelijk naar achteren bij veel gas geven
gewoon staan op je motor is beter , zeker bij sprongenmudface schreef:Hey hallo medenoppers op mijn ktm zit een superhard zadel waardoor ik op mijn zadel na een bizzare landing superhard op mijn stuitje 3 weken geleden terecht gekomen ben,het is een zadel van FM racing en hij is ook nog eens onwijs glad, (en nee ik spuit er geen sileconenspray op haha) wat ik zou willen weten of ik dat zadel ergens wat zachter zou kunnen laten maken en ik zou dan ook graag een antislip profiel er op laten zetten waar kan dat hier in nederland??
Of zijn die zadels ook te koop de zachtere variant met een antislip profiel???
Of misschien heeft een van jullie nog een (zachter) zadel liggen het gaat hier om een zadel van een KTM 520SX van 2002.
Mvg joop
het lag niet aan het zadel dat je een zeer stuitje hadmudface schreef:Ik weet wel hoe ik moet staan joe maar er lag iemand die gevallen was vlak achter een bult en ik weet niet hoe ik hem ontweken heb maar bij de landing schoten allebei mn voeten van de steppen af en ik kwam met mn stuitje keihard op dat harde zadel terecht en ja daar heb ik nu 3 weken later nog onwijs veel last van.
En ik heb crossmotoren gehad waar dat zadel een stuk zachter van was, want dit zadel beviel me vanaf het begin al niet is te hard voor mijn babybilletjes hahahaha