Paar dagen op bezoek geweest bij Appie in Noord-Frankrijk.
Geweldige vent, gezellig in de omgang en passie voor offroad. Daar moeten we er meer van hebben.
Het had geweldig veel geregend en alles was nat en vooral glibberig. Natte en vette klei
Had geen voorspatbord op de Big, veel vuil in mn bek maar voorwiel bleef draaien, was ook nat toen, daar geleerd natte grassporen te rijden ipv natte klei
zappa.suzuki schreef:Ook een x mee geweest, maar vind m duur
Had geen voorspatbord op de Big, veel vuil in mn bek maar voorwiel bleef draaien, was ook nat toen, daar geleerd natte grassporen te rijden ipv natte klei
Klopt, ik reed ook eerst door de natte klei en later door het middengedeelte van het pad. Over het gras. Heel tegenstrijdig, maar het werkt wel. Hij is niet echt goedkoop, maar ik vond het wel de moeite waard.
ik ben al 2 keer bij Appie geweest. idd prijzig maar iedere euro waard, niet alleen voor het rijden en zijn kennis van de mooie paden en van de streek maar ook de persoon Appie is een beleving apart vind ik en ook de plaaatsen waar je "aanlegt" gedurende de dag zijn heel bijzonder en die vind je niet zelf zo maar. unieke ervaring.
futurist
PS wel 2 keer hard op mijn bek gegaan daar met die vervelende vette paden en holle wegen
Suzuki Katana GSX 750S '82
Dr 750 '89 SR41 en '90 SR42
DR 800 SR43 3X '95, '96, '97
Aprilia RSV Mille '99
Triumph Sprint ST 955 '99
Aprilia RST Futura '04
Triumph Daytona 955i ,06