KTM-Schuimpie schreef:De Zandhapper schreef:Hallo offroad enduro rijders.
Ik ben morgen weer aanwezig om jullie te fotograferen.
De foto's komen zondagavond of maandag Online op
www.fowi.oypo.nl
Diegenen van jullie die de Streekwedstrijd vandaag in Halle hebben gereden kunnen ook hier de foto's terugvinden, die staan nu te uploaden en komen morgenvroeg online
Allemaal veel plezier morgen.
Hey zandhapper!
Heb je gesproken sóchtends bij onze auto's
Wij kwamen het eerst terug op de crossbaan, je had je toestel nog niet helemaal klaar dacht ik ?

:)
Hey Schuimpie, zou goed kunnen dat ik je gesproken heb!
Was om 8.00 uur al daar, altijd gezellig effe een praatje maken met de jongens en dame's

Als je me bij een volgende rit ziet spreek me gerust effe aan en noem je forum naam erbij, is wel leuk dat we de gezichten er ook eens bij zien.
Wat foto's betreft moet je nog even geduld hebben, er staat nu nog 1 map te uploaden en als alles goed is staat hij morgenvroeg online.
Vannacht is om een of andere reden de upload gestopt anders had alles er al op gestaan.
Staan dadelijk zon 1700 foto's op maar het is nog mogelijk dat sommigen er niet op staan.
Soms komen ze met tien man de bocht is stuiven en dan mis je er wel eens een paar wat niet te voorkomen is op de crossbaan zelf.
Hopelijk sta je in die map er dan nog tussen, ik had jullie inderdaad niet zo snel terug verwacht, dat was een heel snel groepje in iedergeval
Zag er goed uit die rijstijl van jullie8)
Zat nog aan een kop koffie bij de ehbo post en moest toen vlot worden!
Ik had gerekent op ongeveer 40 minuten. per route maar jullie waren echt snel terug of waren jullie al weg voor 10.30 uur?