Pagina 1 van 1

CRF450X '08 gekocht!

Geplaatst: wo nov 07, 2007 07:48
door Surfroy01
Gisteren de deal rond gemaakt. Met nog 2 andere hebben we 3 machines besteld 1xX en 2xR. Eind van de maand zijn ze er. De X is 200 Euro duurder dan de R. Komt op 5200 Euro. Voor 90 Euro erbij, krijgen we een complete outfit van een gerenomeerd merk. Van Laarzen met sokken, broek, shirt, protectie, handschoenen en helm met bril. Hij is net dealer geworden van de kleding en daar boffen we denk ik mee!

Zal tzt wat plaatjes/ervaringen uploaden. Nog iemand tiips omtrent het beste inrijden van deze fiets?

Geplaatst: wo nov 07, 2007 08:03
door Rolando
Succes er mee.

Deal van de kleding is zeker goed.
Voor 90 euro kun je zelf ook niks maken.

Geplaatst: vr nov 09, 2007 20:34
door Fox-kid
Ik zou de eerste tank even rustig aan doen. Niet meteen op en zwaar cirquit.

Verder zou ik de eerste olie na 2 tanks er al af draaien inclusief filters. In het begin komt er nl. veel slijtsen vrij uit de bak.

Veel plezier er mee!

Geplaatst: za nov 10, 2007 12:27
door zappa.suzuki
gefeli man!
hier een stukje over in rijden..
http://www.mototuneusa.com/break_in_secrets.htm

Gefeliciteerd, maar pas je wel op met het vervoeren van CRF?

Geplaatst: za nov 10, 2007 20:41
door Noppy
Van harte :D

We begrijpen dat zoń CRF een rib uit je lijf heeft gekost, maar ga nu alsjeblieft niet bezuinigen op het vervoer van zo'n rode rakker:

http://www.liveleak.com/view?i=8a4_1194685656

Koop gerust een stevige aanhanger!

Noppy