http://www.amadirectlink.com/news/2006/KTM250XCFW/
Weet iemand hoe die in Europa gaat heten?
en moet je die list prijs in amerika eens zien: Euro 5700,-
Zal hier wel weer 3000..4000 aan belastingen bijkomen.

Of toch maar de 450?
Moderator: ghulst
Misschien kunnen we met een paar man een containertje regelen ?TTT schreef:Dit kon wel eens mijn volgende brommer worden:
http://www.amadirectlink.com/news/2006/KTM250XCFW/
Weet iemand hoe die in Europa gaat heten?
en moet je die list prijs in amerika eens zien: Euro 5700,-
Zal hier wel weer 3000..4000 aan belastingen bijkomen.
Of toch maar de 450?
Nee dus (zal voortaan eerst artikel aandachtig lezen), deze is met andere bak, veerkarakter en E-knopkeSjokske schreef:Stond de enduro-versie hiervan niet in de laatste NoppenNieuws ?
Ja, dusSjokske schreef:Nee dus (zal voortaan eerst artikel aandachtig lezen), deze is met andere bak, veerkarakter en E-knopkeSjokske schreef:Stond de enduro-versie hiervan niet in de laatste NoppenNieuws ?
Dat was de oude viertakt 250EXC, die was even zwaar als de 450 en de 525. Dit is een compleet nieuwe ontwikkeling met een nieuw blok met 2 bovenliggende nokkenassen, kleinere carterts, etc. en met veel meer vermogen en minder gewicht dan de oude versiehuskie schreef:Joop, we hebben net vast gesteld dat ze even zwaar zijn.....toch?
Waar moet die 15kg gewichtsvermindering in hemelsnaam vandaan komen?
Laat me niet lachen, meekunnen met een 525. Dat kan volgens mij alleen in 3 keren : vandaag niet, morgen niet en nooit niet.mech schreef: Gearing is nu 14-50 en daar haal je genoeg topsnelheid mee om mee te kunnen met 525's en 450's.
Erik V schreef:Laat me niet lachen, meekunnen met een 525. Dat kan volgens mij alleen in 3 keren : vandaag niet, morgen niet en nooit niet.mech schreef: Gearing is nu 14-50 en daar haal je genoeg topsnelheid mee om mee te kunnen met 525's en 450's.
Mee kunnen heeft meer te maken dat ik er maar weinig ken die z'n 525 helemaal strak houdt in zijn 6, onverhard, 250 vasthouden in z'n 6 is nog wel te doen zonder 7 kleuren stront in je broek te hebben. Met 14-50 haal je een top van 100-110 makkelijk onverhard, harder als dat heb ik geen zin in ook niet op een 525.Erik V schreef:Laat me niet lachen, meekunnen met een 525. Dat kan volgens mij alleen in 3 keren : vandaag niet, morgen niet en nooit niet.mech schreef: Gearing is nu 14-50 en daar haal je genoeg topsnelheid mee om mee te kunnen met 525's en 450's.
Bij de indoorcross in de Zeelandhallen viel mij op (ga daar zo goed als nooit heen) dat de 250 4T en 125 2T sneller zijn op een technisch parcours dan ene 250 2T of 400 4T. Ik sta er niet direct ongelovig tegenover.Erik V schreef:Laat me niet lachen, meekunnen met een 525. Dat kan volgens mij alleen in 3 keren : vandaag niet, morgen niet en nooit niet.mech schreef: Gearing is nu 14-50 en daar haal je genoeg topsnelheid mee om mee te kunnen met 525's en 450's.
En als je er dan 5.9 nodig hebt om in beweging te blijven dan is zo'n 250 helemaal zo gek nog niet. Vooral als ie echt 15 kilo lichter wordt.TTT schreef:ik herinner me een helling bij charleville waar 6 pk je achterband al deed slippenerwindob schreef:In ieder geval herinner ik me nog steeds die helling bij Riemst waar je al die PK's ook echt kunt gebruiken.
De gewichtbesparing van de fiets wordt volgens mij vooral gewonnen in het gemodificeerde blok en minder in de aandrijftrein, als je daarmee het achterwiel met ketting bedoeltEn als je er dan 5.9 nodig hebt om in beweging te blijven dan is zo'n 250 helemaal zo gek nog niet. Vooral als ie echt 15 kilo lichter wordt.
Bovendien zit er waarschijnlijk veel minder massatraagheid in de aandrijftrein, waardoor je achterwiel ook makkelijker weer grip terugkrijgt als je toch een keer doorslipt.
Nee, daarmee bedoel ik de hele trein van krukas tm achterwiel.Sanne schreef:De gewichtbesparing van de fiets wordt volgens mij vooral gewonnen in het gemodificeerde blok en minder in de aandrijftrein, als je daarmee het achterwiel met ketting bedoeltEn als je er dan 5.9 nodig hebt om in beweging te blijven dan is zo'n 250 helemaal zo gek nog niet. Vooral als ie echt 15 kilo lichter wordt.
Bovendien zit er waarschijnlijk veel minder massatraagheid in de aandrijftrein, waardoor je achterwiel ook makkelijker weer grip terugkrijgt als je toch een keer doorslipt.
Topsnelheid heb je gelijk, met mijn vorige motor een 450 honda hield ik een 525 op puur topsnelheid ook niet bij. Maar wat ik bedoelde met meekomen is puur dat je niet verloren gereden wordt. Op technische stukken heb je zeker veel voordeel met de 250. Ik haal met die van mij nu ongeveer 40pk dat met een gewicht van 103kg met volle tank en een berijder van 70kg zorgt voor een behoorlijke acceleratie.Erik V schreef:Topsnelheid, daar ging het over. Dat je met een kleinere motor meer wendbaar bent hoef je mij niet uit te leggen. In ons wekelijks ritje zitten wel wat snelle stukken en daar rijd je met een 250 4t toch wel achter de feiten aan als het gas echt opengedraaid wordt. Idem voor de steilste klimmen : die 10 pk overschot met een 525/450 heb je tekort met de 250. En het is dan ook niet meer dan logisch dat zo'n 250 veel sneller is in de technische stukken, waar je van die 50 pk er maar de helft van kan gebruiken.